NAŠI SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI: 

POLAR REALITY
  • S firmou Luxup spolupracujem na dennej báze už druhý rok. Outsourcovala som na nich upratovanie mojich apartmánov, ktoré prenajímam v režime krátkodobých prenájmov. To znamená upratovanie takmer každý deň, vrátane víkendov, v limitovanom čase určenom na upratovanie – po odchode hostí a pred príchodom nových hostí. Spolupráca s firmou LuxUp mi výrazne zjednodušila moju prácu a život. Nemusím zamestnávať upratovačky, so všetkým, čo s tým súvisí a nakupovať čistiace prostriedky – o všetko sa stará LuxUp. Kvalita upratovania je výborná, čo potvrdzujú hodnotenia hostí na Airbnb alebo Booking. Najväčšou prednosťou je výborná  a promptná komunikácia, absolútna spoľahlivosť- čo dohodneme, to platí či je sobota, nedeľa alebo štátny sviatok a ochota pomôcť riešiť problémy, ktoré sa v tomto biznise na pravidelnej báze vyskytujú. Firmu absolútne doporučujem a verím, že sa im bude dlho dariť.
WIOLA, 40 ROKOV, KONATEĽKA FCMG
  • So spoločnosťou LuxUp som veľmi spokojná. Vďaka ich službám šetrím svoj čas na oddých. Sú veľmi spoľahliví, vždy ústretoví a dôveryhodní. Svoju prácu vždy vykonajú podľa mojích predstáv a môj domov vždy vonia čistotou. Odporúčam všetkým ľuďom, ktorí sú zaneprázdnení a ktorí si vážia svoj voľný čas.
IDD BRATISLAVA
  • S upratovacou firmou LuxUp sme spokojní.  Práce vykonáva v dohodnutom termíne a rozsahu. Komunikácia s pracovníkmi firmy je korektná a promptne reagujú na požiadavky nad rámec dohodnutých prác.
PAULA, 24 ROKOV, OBCHODNÍČKA
  • Reakcia na moju žiadosť o upratovanie domu na poslednú chvílu bola v nedelu promtne vybavená do pár minút. Bola som veľmi milo prekvapená precíznosťou a dôslednosťou, s akou firma LuxUp odviedla svoje služby za bezkonkurenčnú cenu v regióne Bratislava. Rozhodne ich budem využívať aj naďalej.
VERONIKA, 35 ROKOV, UČITEĽKA
  • Flexibilita a dochvíľnosť firmy LuxUp je to, čo si na nich najviac cením. Zo zdravotných dôvodov som musela využiť služby upratovacej firmy a bola som milo prekvapená ich spôsobom komunikácie, rýchlosťou a hlavne precíznosťou ich práce. Na základe mojej skúsenosti ich môžem vrelo odporučiť.
MIKULÁŠ, 33 ROKOV, IT MANAŽÉR
  • Ďakujem za perfektné upratanie po kompletnej rekonštrukcii bytu, hlavne za skvelé umytie okien. Služby Vašej firmy jednoznačne odporúčam zákazníkom, ktorí hľadajú profesionálny prístup, priateľnú cenu a spokojnosť za odvedenú prácu.